Wczytuję dane...
Zworty i reklamacja

Gwarancja, Reklamacje
1. Produkty oferowane w sklepie internetowym są fabrycznie nowe.
2. Zamówione produkty pakowane są w folię stretch i zbiorcze kartony z tektury.
3. Sprzedający udziela gwarancji na okres 1 roku od daty sprzedaży - (niektóre produkty obięte są 6 miesięczną gwarancją).
4. Wszelkie roszczenia gwarancyjne zgłaszane powinny być bezpośrednio do Sprzedającego.
5. Reklamacje dotyczące uszkodzeń produktów i/lub przesyłki powstałych podczas transportu będą rozpatrywane pod warunkiem spisania w obecności osoby dostarczającej produkt protokołu reklamacyjnego w momencie dostawy produktu i niezwłocznego powiadomienia Sprzedającego. 
6. Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 (Dz.U. z 2000 r. Nr 22 poz. 271 z późniejszymi zmianami), Kupujący może odstąpić od umowy kupna w terminie 20 dni poprzez zwrot towaru w stanie niezmienionym. Jednocześnie informujemy, iż w celu dokonania zwrotu towaru niezbędny jest wcześniejszy kontakt ze Sprzedającym - dotyczy to produktów zakupionych drogą internetową.
7. Zwracany produkt ulega zwrotowi tylko wtedy gdy jest w stanie niezmienionym, musi posiadać oryginalne opakowanie, kompletne wyposażenie i akcesoria oraz dokumenty sprzedaży produktu.
8. Zwracany towar, który nosi ślady użytkowania nie zostanie przyjęty do zwrotu. 
9. W razie zwrotów towaru, Kupujący ponosi koszty przesyłki towaru do i od Kupującego. 
10. W przypadku reklamacji towaru, warunkiem rozpatrzenia reklamacji jest przesłanie towaru na adres Sprzedającego z załączonym opisem wady i kserokopią faktury VAT.
11. W przypadku uznania reklamacji przez Sprzedającego, środki zostaną zwrócone na podany przez Kupującego nr konta bankowego w przeciągu 7 dni, od dnia uznania reklamacji. 
12. Sprzedający nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem. 

Wszelkie produkty należy odsyłać na adres sklepu po wcześniejszym kontakcje mailowym : salonasg@gmail.com 

SalonASG 
Góra Kalwaria 05-530
Pijarska 31
791-233-649

791-233-649