Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 1 dni
Koszt wysyłki od: 17.00 PLN

Cechy:
Kolba: polimerowa
Kaliber [mm]: 4,5
Tryb strzelania: jednostrzałowa
Rodzaj napędu: sprężynowy
Rodzaj naciągu: klasyczny - lufa łamana
Prędkość początkowa [m/s]: 280
Waga [g]: 3300
Dł. całkowita [cm]: 112,5

Opis:
Firma Hatsan jest tureckim producentem znanych i cenionych za solidność i przystępną cenę wiatrówek sprężynowych oraz PCP.

Modele z serii 55, 60, 70, 75, 80, 85 oraz 90 to wiatrówki oparte na tym samym korpusie, jedyna różnica to materiał z jakiego została wykonana kolba oraz jej kształt.

Hatsan 85 dzięki ciągłym udoskonaleniom sprawdzonej już konstrukcji jest zdecydowanym liderem w tym przedziale cenowym. Proste i trwałe rozwiązania zastosowane w tym karabinku powodują, iż jest on praktycznie bezawaryjny i pozwala cieszyć się długim, bez obsługowym użytkowaniem.

Cechą rozpoznawalną karabinków Hatsan jest ich duża energia strzału, wystrzelony śrut bez problemu przebija butelki, puszki, deski czy też nawet cienkie kawałki blachy. Oczywiście nadają się również jak najbardziej do strzelectwa tarczowego, zapewniając dobre skupienie i powtarzalność.

Hatsan 85 posiada system SAS™ oraz w pełni regulowany spust Quattro Trigger, pozwalający oddawać jeszcze bardziej precyzyjne strzały. Elegancka kolba wykonana z tworzywa sztucznego zapewnia wysoką odporność na uszkodzenia zewnętrzne. Dla podniesienia bezpieczeństwa w karabinku został umieszczony bezpiecznik niekontrolowanego wystrzału. Dużą zaletą jest również system światłowodów tru-glo, ułatwiający oddanie strzału w słabych warunkach oświetleniowych.

Wiatrówki Hatsan to doskonały wybór dla początkujących i średnio-zaawansowanych strzelców, łącząc w sobie prostotę i świetny współczynnik ceny do jakość nie pozwalają przejść obok siebie obojętnie.

SAS™ - system absorpcji wstrząsów to nowość w karabinkach Hatsan. System ten wymyślony i opatentowany przez firmę Hatsan ma za zadanie pochłonięcie części energii jaka tworzy się podczas wystrzału w karabinku sprężynowym. Dzięki SAS™ udało się wydłużyć trwałość samych karabinków, zmniejszyć zmęczenie materiału oraz zniwelować niekorzystne oddziaływanie na optykę.

Quattro Trigger – w pełni regulowany spust.

Dane techniczne:

lufa gwintowana
kaliber: 4.5 mm
prędkość początkowa: do 280 m/s (w zależności od użytego śrutu)
bezpiecznik niekontrolowanego wystrzału
system SAS™
regulowany spust Quattro Trigger
regulowana stopka Triopad®
kolba: tworzywo sztuczne
długość całkowita: 1125 mm
długość lufy: 450 mm
waga: 3300 g.
Elementy zestawu:

karabinek Hatsan 85
Gwarancja 12 miesięcy.

Polecamy

791-233-649