Wczytuję dane...
Model: 1152223821
Kod producenta: JGG-02-026479
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: jgg

Replika strzelby 8875

Wysokiej jakości replika strzelby gładkolufowej od firmy Golden Eagle to doskonałe narzędzie do rozgrywek CQB.

Zasilaną Green Gasem replikę strzelby wykonano prawie w całości z metalu. Metalowa jest: lufa, korpus, chwyt przeładowania czy szyna RIS umieszczona na grzbiecie. Z tworzywa sztucznego wykonano wyprofilowany chwyt pistoletowy i inne, drobne elementy. 

Port ładowania gazu znajduje się w dolnej części prowadnicy kolby. Przy osłonie jeżyka spustowego umieszczono manipulatory: bezpiecznik oraz otwarcie klapki kryjącej dostęp do komory nabojowej mieszczącej shellsy. 

Chwyt służący do przeładowania repliki wykonano w systemie montażowym Key-Mod, w zestawie znajduje się też kątowy chwyt Key-Mod. Z boku repliki znajduje się specjalny zaczep mieszczący 6 shellsów. 

Grzbietowa szyna RIS posiada składane przyrządy celownicze, pozwala także na montaż różnej maści celowników optycznych jak kolimatory. 

Po obu stronach repliki umieszczono gniazda na uchwyty zawieszenia QD. W replice wykorzystano stałą, wygodną kolbę niskoprofilową.

Zastosowanie 3 luf i stałego systemu Hop-Up gwarantuje zasięg ok. 30m, przy prędkości wylotowej wynoszącej ok 300FPS idealnie nadaje się do rozgrywek typu CQB. Każdy z shellsów mieści 28 kulek

W skład zestawu wchodzi:

- replika
- 3 shellsy
- szybkoładowarka

Polecamy

791-233-649