Wczytuję dane...
Model: 1152223894
Kod producenta: TTN-06-026558
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki od: 17.00 PLN
Producent: ttn

Akumulator Li-Ion 11.1V 2600mAh brick (DEANS)

Zaprojektowany specjalnie z myślą o elektrycznych replikach ASG pakiet LiIon 11.1v o wymiarach 70x60x20 mm. Pakiet został wyposażony w żeński wtyk T-connect (DEANS). Wysoka jakość zastosowanych części składowych sprawiają, że na jednym ładowaniu akumulator może działać bardzo długi czas. 

Pakiety LiIon charakteryzują się zwiększoną wydajnością prądową. Nie posiadają tzw efektu pamięci, dlatego mogą być ładowane bardzo często ( jest to wręcz wskazane ) i nie wpływa to na pogorszenie właściwości pakietu. Charakteryzuje je także mała objętość w stosunku do zgromadzonej energii ( są wyjątkowo małe i lekkie ). Dzięki temu bardzo dobrze sprawdzają się w replikach AEG.

Akumulatory LiIon nie powinny być pozostawiane na dłuższy czas w minimalnym stopniu naładowana, gdyż może to doprowadzić do pogorszenia właściwości jakie gwarantuje producent oraz uszkodzenia ogniw.  Dla zachowania bezpieczeństwa, dobrej wydajności oraz parametrów określonych przez producenta należy pamiętać o tym, aby nie rozładowywać akumulatora do samego końca i nie przeładowywać. Akumulatory z rodziny LiIon posiadają niski stopień samorozładowania. W skali miesiąca, w zależności od warunków otoczenia do około 8%.

Sposób użytkowania akumulatorów Li-Ion ( PDF )

Polecamy

791-233-649