Model: 1152196726
Kod producenta: EX179-TAN
Realizacja zamówienia: godzin
Koszt wysyłki od: 17.00 PLN
Producent: element

      Zestaw Advanced Illuminator Combo

 

Zestaw Advanced Illuminator Combo to zestawienie kilku oddzielnych elementów oferowanych w jednym opakowaniu. Zestaw składa się z repliki laserowego wskaźnika celu oraz oświetlenia AN/PEQ 16, latarki taktycznej oraz dwu-przyciskowego włącznika z możliwością doczepienia na szynę montażową 22mm.

 

Replika laserowego wskaźnika celu oraz oświetlenie PEQ-16 to zwarte, lekkie urządzenie, które łączy w sobie latarkę oraz czerwony znacznik laserowy. Replika PEQ-16 posiada łatwy w użyciu gumowy włącznik, a zamontowane pokrętło pozwala na wybór między poszczególnymi trybami pracy: latarka, laser lub oba powyższe włączone jednocześnie. Zasilanie stanowią dwie baterie CR123A.

Replika PEQ-16 posiada oznaczenia zbliżone do oryginału oraz dwa działające pokrętła, które, podobnie jak prawdziwym wskaźniku, służą do regulacji laserowego wskaźnika oraz LEDowych wskaźników w poziomie i pionie. Na przedniej ściance puszki znajdują się dwie zaślepki zamocowane na gumowych paskach, dzięki czemu można je łatwo i szybko zdjąć tak samo jak w oryginale.

 

Kolejny element zestawu to kompaktowa i lekka latarka taktyczna z atrapą filtra podczerwieni, która została wyposażona w montaż na szynę 22mm oraz przycisk żelowy na przewodzie. Zasilana jest dwoma bateriami CR123A.


Ostatni element zestawu to dwu-przyciskowy włącznik, do którego można podłączyć jednocześnie latarkę taktyczną oraz PEQ. Włącznik jest wyposażony w klamrę umożliwiającą doczepienie na szynę montażową 22mm.

 

Poszczególne elementy niniejszego zestawu są także oferowane oddzielnie, jednak zakup ich w powyższym zestawie będzie sporą oszczędnością pieniędzy.

Części i Akcesoria

 • Kolor: 

  Tan

 • Latarki: 

  Latarki

 • Optyka: 

  Celowniki laserowe

 • WYSYŁKA INPOST: 

  TAK

Polecamy

791-233-649