Model: 1152221783
Kod producenta: PRI-18-024421
Waga produktu: 0.5 kg
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki od: 17.00 PLN
Producent: primal gear

Kamizelka Micro PC

Primal Gear to nowa marka wyposażenia taktycznego oraz przeznaczonego do EDC. Sprawdź szeroką ofertę Primal Gear, wyposażenia, które świetnie sprawdzi się w działaniach taktycznych, w EDC, i zaskoczy Cię wysoką jakością wykonania i dbałością o detale
Dlaczego właśnie Primal Gear? 
Wyposażenie Primal Gear wykonane zostało z wysoko wytrzymałego i odpornego na ciężkie warunki nylonu 1000D
Zastosowanie wytrzymałych szwów oraz wysokiej jakości akcesoriów jak taśmy, rzepy czy klamry dodatkowo zwiększaja odporność i trwałość. 
Wyjątkowo szeroki wybór ładownicdoskonale zaprojektowanych i wykonanych akcesoriów taktycznych czy toreb EDC zadowoli nawet najbardziej wymagającego użytkownika. 
Atrakcyjna cena w połączeniu z wysoką jakością wykonania wyposażenia Primal Gear pozwolą sięgnąć po nie tak początkującym, jak i profesjonalnym użytkownikom.

Kamizelkę Micro PC dla dzieci wykonano z wytrzymałego nylonu 1000D. Kamizelka składa się z 2 paneli połączonych taśmami z klamrami typu fastex i obszytymi palsami MOLLE. Na przednim panelu znajduje się także panel rzepowy na tzw. morale patche. W zestawie znajduje się także micro pas taktyczny z dwoma rzędami palsów MOLLE, pas zapinany jest przy pomocy klamry i tak jak kamizelka posiada regulację. 

Kamizelka występują w 2 rozmiarach XS - 160x160mm oraz S - 200mmx200mm.

 

Wyposażenie Taktyczne

 • Kolor: 

  Tan

 • Kompatybilność z MOLLE: 

  Tak

 • Miejsce na wkład balistyczny: 

  Nie

 • Opis b2b: 

  TAK

 • Wykonanie: 

  Nylon 1000D

 • Wyposażenie taktyczne: 

  Kamizelki taktyczne

 • WYSYŁKA INPOST: 

  TAK

Polecamy

791-233-649