Model: 1152200830
Kod producenta: CYM-01-004486
Waga produktu: 4 kg
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki od: 17.00 PLN
Producent: cyma
    Replika karabinka CM012

Modele z najnowszej serii replik amerykańskich karabinków szturmowych, wyprodukowanych przez markę CYMA, charakteryzują się znaną z wcześniejszych produktów jakością oferowaną za przystępną cenę. 

Repliki wykonano zgodnie ze standardem Tokyo Marui i wyposażono w metalowe komory hop-up i sprężyny typu M120, które gwarantują prędkość wylotową na poziomie ~410 FPS. W rezultacie stanowią one wysoce efektywne narzędzie do prowadzenia działań na średnim dystansie.

Sposób wykonania poszczególnych elementów repliki gwarantuje dobre osadzenie elektronicznych i mechanicznych elementów konstrukcji wewnętrznej oraz spasowanie części wewnętrznych.

Replikę wykonano z metalu i tworzywa sztucznego. W modelu zastosowano metalowy gearbox, który zapewnia znacznie dłuższą pracę niż jego wykonane w całości z tworzywa sztucznego odpowiedniki. Pozwala to na różnego rodzaju modyfikacje repliki poprawiające kulturę pracy a także podnoszące jej moc.

Dzięki zastosowaniu w karabinku składanej kolby użytkownik ma możliwość dopasowania repliki do swoich potrzeb oraz panujących warunków. Grzbietowa szyna RIS umożliwia łatwy montaż celownika kolimatorowego lub lunety. 

Karabinek wyposażono w, regulowany za pomocą pokrętła, system hop-up. Dostaniemy się do niego poprzez odciągnięcie dźwigni przeładowania, która otwiera klapkę wyrzutnika łusek.

 

 

    W skład zestawu wchodzi:

- replika
- magazynek
- akumulator
- ładowarka

Repliki AirSoft

  • Dostawy i nowości: 

    Cyma

  • Kolor: 

    Czarny

  • SEO: 

    karabinek szturmowy Cyma

Polecamy

791-233-649