Model: 1152201086
Kod producenta: LCT-AEG-L4CQB-SE
Realizacja zamówienia: godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: lct airsoft

Replika karabinka L4-CQB-SE

Replika wykonana jest w większości z metalu. Elementami wykonanymi z tworzywa są chwyt pistoletowy, kolba, okładziny RIS oraz rączka taktyczna. Składana kolba regulowana jest w pięciu dostępnych pozycjach, wydłużając tym samym replikę z 695mm do 780mm.

Dzięki zastosowaniu krótkiej lufy oraz składanej kolby replika jest idealnym modelem do zastosowania jej w rozgrywkach CQB. Chwyt przedni stanowią szyny RIS 22mm umożliwiające zamontowanie dodatkowych akcesoriów takich jak latarka czy celownik laserowy. W zestawie znajduje się chwyt taktyczny montowany na RIS. Magazynek typu hi-cap mieści 300 kulek.

W karabinku zastosowano system BlowBack, który wprawiając w ruch atrapę zamka dodaje użytkowaniu repliki dodatkowego realizmu i zapewnia dodatkowe wrażenia podczas prowadzenia ognia. Electric Blow Back działa na zasadzie odprowadzania części sprężonego powietrza z gearboxa do specjalnego cylindra znajdującego się nad jego szkieletem. Tłoczek znajdujący się w cylindrze PBB porusza przytwierdzoną do niego blaszkę imitującą zamek. 

W skład zestawu wchodzi :

- replika elektryczna karabinka L4-CQB-SE
- magazynek typu hi-cap (300 kulek)
- rączka taktyczna RIS

Repliki AirSoft

  • Dostawy i nowości: 

    LCT

Polecamy

791-233-649