Wczytuję dane...
Model: 1152214514
Kod producenta: UMA-01-017100
Waga produktu: 5 kg
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: umarex

Replika karabinka HK416 CQB V2

Najwyższej klasy replika produkcji firmy Umarex, niekwestionowanego lidera w produkcji airsoftowych replik karabinów i karabinków typu HK416 oraz HK417. Replika wykonana została na licencji posiadanej przez firmę Umarex, co pozwoliło nałożyć na replikę wszelkie oznaczenia zgodne z palnym odpowiednikiem. Sprawia to, że replika ta jest nie lada gratką tak dla kolekcjonerów, jak i miłośników wiernego odwzorowania aspektów rzeczywistej broni palnej.

Replika wykonana jest w większości z metalu z wyłączeniem takich elementów jak chwyt pistoletowy oraz kolba, wykonanych z tworzywa sztucznego. Lufa zakończona jest lewoskrętnym gwintem 14 mm, co pozwala na zamontowanie niemal każdego tłumika dźwięku. Ergonomiczny, pokryty antypoślizgową fakturą chwyt pistoletowy oraz wyprofilowana, pięciopozycyjna kolba zwiększają wygodę podczas strzelania. Chwyt przedni zaopatrzony w szyny RIS 22mm pozwala na zastosowanie dodatkowych akcesoriów takich jak latarka, chwyt taktyczny czy celownik optyczny.

Rozsądna prędkość wylotowa czyni z tej repliki doskonałe wyposażenie do prowadzenia działań w na krótkim i średnim dystansie, jak również rozgrywek typu CQB. Dzięki regulowanej kolbie manewrowanie w pomieszczeniach nie będzie stanowić problemu.

HK416 jest doskonałą alternatywą dla popularnych replik amerykańskich karabinków szturmowych M4 oraz dla fanów jednostek specjalnych. Replika generuje początkową prędkość wylotową rzędu ~300 FPS i przedstawia sobą wszelkie cechy palnego pierwowzoru (oznaczenia, wymiary, działający bolt catch).

Karabinek jest najwyższej klasy odwzorowaniem broni palnej, niezwykle szczegółowym i estetycznie wykonanym a w dodatku, by replika sprawowała się jeszcze sprawniej na polu walki wersja z oznaczeniem V2 wyposażona została w układ mosfet poprawiający rekcję spustu oraz zwiększający żywotność repliki.

 

Zestaw nie zawiera akumulatora ani ładowarki.

Usługa downgrade"u do wartości 0,5J i poniżej nie jest możliwa.
Nie ma możiwości wysyłki powyższej repliki do Niemiec.

Zestaw zawiera: 

- replika
- magazynek
- instrukcja

Polecamy

791-233-649