Wczytuję dane...
Model: 1152218114
Kod producenta: LCT-01-020718
Waga produktu: 4.5 kg
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: lct

Replika karabinka LR4-CQB

Replika jednej z najsłynniejszych konstrukcji amerykańskiej myśli technicznej - karabinu szturmowego bazującego na pierwotnym projekcie Eugene Stonera, w wersji CQB 

Replika wykonana jest w większości z metalu. Elementami wykonanymi z tworzywa są chwyt pistoletowy i kolba. Elementem wyróżniającym repliki LR16 jest stalowa lufa - jest to niemal niespotykane wśród konkurencji. 

Stała kolba posiada schowek na baterię o dużych rozmiarach. Front został zaopatrzony w szyny RIS 22mm umożliwiające zamontowanie dodatkowych akcesoriów takich jak latarki, chwyty taktyczne czy celowniki laserowe.  Magazynek typu hi-cap mieści 300 kulek. Na szynie umieszczonej na korpusie umieścić można dodany do zestawu mechaniczny celownik przeziernikowy. 

Gwarantowana przez replikę początkowa prędkość wylotowa rzędu ~400 FPS czyni z tego karabinu idealny wybór dla każdego szturmowca. Jednocześnie wytrzymałość i jakość wykonania zapewniają możliwość wykorzystania repliki nie tylko w ramach standardowych strzelanek, ale również jako replikę pozoracyjną czy symulacyjną.

W karabinku zastosowano system BlowBack, który wprawiając w ruch atrapę zamka dodaje użytkowaniu repliki dodatkowego realizmu i zapewnia dodatkowe wrażenia podczas prowadzenia ognia. Electric Blow Back działa na zasadzie odprowadzania części sprężonego powietrza z gearboxa do specjalnego cylindra znajdującego się nad jego szkieletem. Tłoczek znajdujący się w cylindrze PBB porusza przytwierdzoną do niego blaszkę imitującą zamek. 

W skład zestawu wchodzi : 

- replika
- magazynek typu hi-cap (300 kulek)

Polecamy

791-233-649