Model: 1152200261
Kod producenta: TGR-418-LNG-BBB-NCM
Realizacja zamówienia: godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: g&g

Replika elektryczna karabinka T4-18 PBB

Replika produkcji G&G, z serii replik "zaawansowanych" Sprawia to, że replika ta jest nie lada gratką tak dla kolekcjonerów, jak i miłośników wiernego odwzorowania aspektów rzeczywistej broni palnej.

Replika wykonana jest w większości z metalu z wyłączeniem takich elementów jak chwyt pistoletowy oraz kolba, wykonanych z tworzywa sztucznego.

Lufa zakończona jest lewoskrętnym gwintem 14 mm, co pozwala na zamontowanie niemal każdego tłumika dźwięku. Ergonomiczny, pokryty antypoślizgową fakturą chwyt pistoletowy oraz wyprofilowana, sześciopozycyjna kolba zwiększają wygodę podczas strzelania. Chwyt przedni zaopatrzony w szyny RIS 22mm pozwala na zastosowanie pełnej gamy akcesoriów takich jak latarka, chwyt taktyczny czy celownik optyczny.

Dzięki regulowanej kolbie manewrowanie w pomieszczeniach nie będzie stanowić problemu. HK416  jest doskonałą alternatywą dla popularnych replik amerykańskich karabinków szturmowych M4.

W karabinku zastosowano system PBB - Pneumatic Blow Back. jest to najprościej opisując - system odrzutu zamka, zbliżający nieco działanie repliki do palnego pierwowzoru oraz potęgujący wrażenia ze strzelania. Działa on na zasadzie odprowadzania części sprężonego powietrza z gearboxa do specjalnego cylindra znajdującego się nad jego szkieletem. Efekt widoczny najbardziej przy załadowanych kulkach. Tłoczek znajdujący się w cylindrze PBB porusza przytwierdzoną do niego cienką blaszkę imitującą zamek.

UWAGA: producent nie zaleca używania akumulatorów silniejszych niż 8,4V z uwagi na możliwość uszkodzenia ww. blaszki.

Repliki G&G z systemem PBB mają wzmocniony, zmodyfikowany gearbox V2. Szkielet gearboxa wykonany jest z aluminium.

Replika generuje początkową prędkość wylotową rzędu ~390 FPS i przedstawia sobą kunsztowną konstrukcję palnego odpowiednika. Replika jest wysokiej klasy odwzorowaniem broni palnej, niezwykle szczegółowym i estetycznie wykonanym - nie ustępuje właściwie niczym replikom produkowanym na licencji H&K Gmbh.

Zestaw zawiera:
- replika
- wycior
- instrukcja użytkownika
- wkrętak ("Philips" / krzyżak)
- magazynek typu Hi-cap (300 kulek)

Repliki AirSoft

  • SEO: 

    karabinek szturmowy G&G

Polecamy

791-233-649