Wczytuję dane...
Model: 1152223525
Kod producenta: ARE-01-026186
Waga produktu: 5 kg
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: ares

Replika karabinka M4 CQB-4 

ARES Airsoft prezentuje zmodyfikowaną wersję klasycznego karabinka M4. Zmodyfikowaną pod kątem działań o specyfice CQB - zastosowano krótki front typu free-float oraz skrócono lufę repliki, dzięki czemu uzyskano kompaktowe, poręczne narzędzie, idealne do operowania na krótkich dystansach i ciasnych pomieszczeniach.

Replikę wykonano głównie z wysokiej jakości metalu. Na metalowy korpus repliki naniesiono oznaczenia producenta i numer seryjny. Chwyt pistoletowy jest odpowiednio profilowany, pokryty chropowatą, antypoślizgową fakturą, która zwiększa pewność chwytu i wygodę.

Replika została wyposażona w teleskopową, pięciopozycyjną kolbę typu SF, która umożliwia dopasowanie długości do budowy i preferencji strzelca. Kolba jest zakończona gumową stopką, akumulator możemy zmieścić wewnątrz prowadnicy. Dostęp do regulacji systemu hop-up uzyskuje się standardowo dla tego typu konstrukcji - odciągając rączkę przeładowania i odsłaniając okno wyrzutu łusek.

Szyny montażowe RIS 22mm znajdują się na chwycie przednim oraz grzbiecie korpusu, dzięki czemu można zainstalować na replice całą gamę akcesoriów dodatkowych, począwszy od celowników optycznych, po oświetlenie i rączki taktyczne. Pionowy chwyt przedni na szynę RIS znajdziemy dołączony w zestawie. Na szynie znajdują się mechaniczne przyrządy celownicze: składana muszka oraz przeziernik typu flip-up

Lufa zewnętrzna zakończona została 14mm, prawoskrętnym gwintem, na którym umieszczono metalowe urządzenie wylotowe

Tak jak wiele innych replik ARES, także CQB-4 posiada możliwość szybkiej wymiany sprężyny bez konieczności rozkręcania szkieletu gearboxa. Sercem repliki jest wzmocniony, nieco zmodyfikowany gearbox v.2, posiadający zintegrowany moduł EFCS - Electronic Firing Control System. Kontroluje on prace zespołu spustowego, powodując płynną pracę oraz skraca czas reakcji silnika na wciśnięcie spustu. Standardowa kostka stykowa została zastąpiona systemem elektronicznym. EFCS posiada także wbudowany układ MOSFET

EFCS wydatnie zwiększa żywotność mechanizmu, a dzięki temu całej repliki oraz pozwala na zastosowanie baterii o wysokim napięciu, w tym LiPo. 

Do repliki dołączono wykonany z metalu magazynek typu hi-cap o pojemności 300 kulek.

Zestaw nie zawiera akumulatora ani ładowarki.

W zestawie znajduje się:

- replika
- magazynek
- pionowy chwyt przedni
- wycior
- instrukcja obsługi

Polecamy

791-233-649