Wczytuję dane...
Model: 1152223862
Kod producenta: TMR-01-026524
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: tmr

Replika karabinka TM416 Delta

Najwyższej jakości replika karabinu 416 wykonana przez kultową, japońską firmę Tokyo Marui. Charakteryzuje się doskonałą jakością użytych materiałów, spasowania elementów i kulturą pracy - co nie dziwi w przypadku tego producenta, będącego już legendą w airsoftowym światku. 

Replika wykonana została z metalu (aluminium, ZnAl) oraz wysokiej klasy tworzywa polimerowego. Z metalu wykonano tu cały korpus, zespół frontu, lufę zewnętrzną oraz prowadnicę kolby. Z tworzywa wykonano chwyt pistoletowy oraz regulowaną kolbę z  ergonomiczną stopką - dokładnie tak jak w palnym oryginale.

Replika 
Tokyo Marui 416 posiada nowej generacji system EBB - Electric Blow Back, imitujący działanie zamka, który wyznacza nowy standard w replikach typu AEG. System EBB Tokyo Marui daje niesamowite wrażenie podczas strzelania, silnie "kopiąc" w ramię strzelca dzięki zintegrowanemu układowi imitującemu odrzut zamka (Recoil Shock System). Realizmu dodaje specjalny system, który nie pozwala na oddanie strzału po opróżnieniu magazynka.

Obustronny selektor to przyjemny i funkcjonalny detal, który jeszcze bardziej zwiększa funkcjonalność repliki. Kolejnym smaczkiem jest powiększona rączka przeładowania oraz 2 gniazda montażu zawieszenia QD.

Karabin jest standardowo wyposażony w komplet mechanicznych przyrządów celowniczych, jednak dzięki szeregowi szyn montażowych RIS 22mm, mamy możliwość zmodyfikowania repliki o rozmaite akcesoria dodatkowe.

Do zestawu dołączono wykonany z polimeru, dedykowany magazynek typu low-cap o pojemności 82 kulek.

UWAGA: Do repliki pasują jedynie dedykowane akumulatory typu M4 SOPMOD Tokyo Marui. Brak akumulatora w zestawie!

http://gunfire.pl/product-pol-1152208201-Akumulator-NiMH-8-4V-1300mAh-SOPMOD.html

W skład zestawu wchodzi:

- replika
- magazynek
- instrukcja obsługi
- szyny RIS x3
- adapter do ładowania baterii

 

Polecamy

791-233-649