Wczytuję dane...
Model: 1152227641
Kod producenta: KRT-01-030190
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: krt

Replika pistoletu maszynowego KRISS Vector S-AEG (semi-auto)

Długo wyczekiwana premiera licencjonowanej repliki pistoletu maszynowego KRISS Vector wyprodukowanego przez firmę KRYTAC. 

Podobnie jak poprzednie repliki ze stajni KRYTAC również KRISS Vector charakteryzuje najwyższa jakość wykonania i użytych materiałów. To co szczególnie przykuwa uwagę, to pełne oznaczenia palnego oryginału oraz wysoka dbałość o odwzorowanie każdego szczegółu. 

Do produkcji praktycznie wszystkich zewnętrznych elementów użyto wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Polimerowy jest tu m.in. korpus, składana kolba, składane przyrządy celownicze, atrapa suwadła - tak samo jak w palnym oryginale. Tłumik płomienia oraz śruby montażowe wykonano ze stali. 

Replika prezentuje się wyjątkowo realistycznie oraz bije od niej "futurystyczna" aura KRISS"a. Posiada ona lewoskrętny gwint 14mm na którym osadzono stalowy tłumik płomienia. Zachowano tu takie detale konstrukcyjne oryginału jak np. chwyt pistoletowy i kolbę. Na grzbiecie korpusu znajduje się szyna RIS 22mm, na której umieszczono składane przyrządy celowniczeZ dołu znajduje się kolejna szyna RIS, a w zestawie znajdziemy trzecią szynę, którą możemy zamontować z prawej lub lewej strony repliki.  

Sercem repliki jest specjalny GB. Użytkownik nie musi się martwić o kompatybilność części w razie chęci tuningu - niemal wszystkie części wewnętrzne poza szkieletem GB są kompatybilne standardami dostępnymi już na rynku. 

W zestawie znajduje się wykonany z tworzywa sztucznego magazynek typu mid-cap, o pojemności 95 kulek.

Wersja S-AEG posiada tylko pojedynczy tryb strzału.

Zestaw nie zawiera akumulatora ani ładowarki. 

W zestawie znajduje się:

- replika
- magazynek
- dodatkowa szyna RIS
- składane przyrządy celownicze
- instrukcja obsługi

Polecamy

791-233-649