Wczytuję dane...
Model: 1152227642
Kod producenta: KWA-01-030191
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: kwa

Replika pistoletu maszynowego Ronin TK.45 3.0 (wersja 1,2J)

Replika pistoletu maszynowego Ronin TK.45 3.0 znanego producenta, firmy KWA, wykonana została z elementów metalowych i wytrzymałego polimeru. Na metalowy korpus RONIN naniesiono oznaczenia producenta. Z metalu wykonano także wykonany w systemie MLOK front o długości 10".

Replika na pierwszy rzut oka przypomina wcześniejsze modele, tym razem KWA pokusiło się o stworzenie repliki pistoletu maszynowego zasilanego w magazynki w stylu pistoletowym.

Grzbietowa szyna RIS 22mm, wykonana z aluminium na maszynach CNC pozwala na montaż różnej maści akcesoriów: kolimatorów, lunet, oświetlenia taktycznego, zastosowanie systemu montażowego MLOK w dolnej części oraz po bokach frontu pozwoli na dopasowanie akcesoriów do operatora. W zestawie znajdziemy składane przyrządy celownicze. Repliki serii Ronin charakteryzują się także ciekawymi, customowymi manipulatorami - w tym wypadku zdublowanymi po obu stronach repliki. 

Replikę wyposażono w wzmocniony Gearbox AEG2.5 z możliwością regulacji prędkości wylotowej od 330-380FPS. Kolejnym ciekawym rozwiązaniem jest pełna kompatybilność z układami elektronicznymi np. TITAN firmy GATE. W replice zastosowano dokładnie wykonaną komorę Hop-Up typu Rotary. 

Ronin TK.45 3.0 posiada także system symulacji odrzutu (Kinetic Feedback System), system szybkiej wymiany sprężyny oraz system regulacji FPS (w prowadnicy sprężyny)

Wykonany z polimeru magazynek typu Mid-Cap mieści 120 kulek

Uwaga! Zestaw nie zawiera akumulatora ani ładowarki. 

W skład zestawu wchodzi:

- replika
- magazynek
- instrukcja obsługi

Polecamy

791-233-649