Model: 1152203370
Kod producenta: UMA-01-006286
Waga produktu: 1.2 kg
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki od: 17.00 PLN
Producent: umarex

Replika pistoletu Beretta 92A1

Replika pistoletu wykonana przez cenioną firmę Umarex. Dzięki pełnej licencji włoskich zakładów Pietro Beretta S.p.A, możemy cieszyć oko oryginalnymi oznaczeniami umieszczonymi na replice, a także autentycznym nazewnictwem. Jest to replika o napędzie elektrycznym, jednego z najpopularniejszych modeli pistoletów znajdujących się w katalogu Beretta.

Do produkcji repliki użyto metalu oraz polimerowego tworzywa sztucznego. Metalowy jest tu cały zamek oraz mechanizm wewnętrzny, wraz z lufą i spustem. Z tworzywa wytworzono pozostałe elementy, takie jak szkielet, magazynek i okładziny rękojeści. Z tyłu zamka znajduje się obustronny, skrzydełkowy selektor trybu ognia wraz z bezpiecznikem. Replika pozwala na prowadzenie ognia pojedynczego, bądź ciagłego

Pod lufą umieszczono szynę montażową RIS 22mm, która umożliwia wyposażenie pistoletu w rozmaite akcesoria dodatkowe. Replika jest zasilana wbudowanym akumulatorem 7.2V o pojemności 300mAh, umieszczonym w rękojeści pistoletu. W zestawie znajduje się dedykowana ładowarka do akumulatora. 

Dołączony do zestawu magazynek został wykonany z tworzywa, jego pojemność wynosi 30 kulek.

W zestawie znajduje się:

- replika
- magazynek
- ładowarka
- instrukcja obsługi

Repliki AirSoft

  • Black Madness 2018: 

    cyber_madness

Polecamy

791-233-649