Model: 1152201416
Kod producenta: GIG-01-004896
Waga produktu: 3.5 kg
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: g&g

     Replika pistoletu maszynowego TGM Q6

Wykonana z wysokiej jakości tworzywa, stopu cynku i aluminium oraz stali replika TGM Q6. Cała główna konstrukcja repliki wykonana została ze stopu cynku i aluminium. Dolna część korpusu wraz z chwytem pistoletowym oraz chwyt przedni wzorem pierwowzoru wytworzono z tworzywa sztucznego. Kolba o metalowych prowadnicach wykonana została z tworzywa i zaopatrzona w gumową stopkę. Regulowana jest do trzech różnych długości, co pozwala na dostosowanie repliki do sylwetki użytkownika. Jest też świetnym rozwiązaniem w przypadku zmiany terenu rozgrywki z otwartego na zabudowany i odwrotnie.

Aby uzyskać dostęp do komory hop-up wystarczy zaciągnąć dźwignię przeładowania i zablokować ją w pozycji tylnej. Akumulator mieści się w przedniej części repliki i uzyskać można do niego dostęp poprzez zdjęcie chwytu przedniego. 

W karabinku zastosowano fenomenalny system BlowBack, który dodaje użytkowaniu repliki dodatkowego realizmu i zapewnia samemu użytkownikowi dodatkowe wrażenia.

Pneumatic Blow Back działa na zasadzie odprowadzania części sprężonego powietrza z gearboxa do specjalnego cylindra znajdującego się nad jego szkieletem. Tłoczek znajdujący się w cylindrze PBB porusza przytwierdzoną do niego cienką blaszkę imitującą zamek. 

Repliki G&G z systemem PBB mają wzmocniony, zmodyfikowany gearbox V2. Modyfikacje polegają na przystosowaniu go do systemu PBB oraz dodaniu "aktywnego zwalniacza sprężyny” w postaci przycisku dosyłacza zamka. 

Replika dostarczana jest wraz z tłumikiem dźwięku i montażem pozwalającym przyłączyć do niej kolimator zgodny ze standardem RIS.

     W skład zestawu wchodzi :

- replika z tłumikiem
- montaż G3/RIS
- magazynek 

Repliki AirSoft

  • SEO: 

    pistolet maszynowy G&G

Polecamy

791-233-649