Model: 1152195039
Kod producenta: SW-05
Realizacja zamówienia: godzin
Koszt wysyłki od: 17.00 PLN
Producent: snow wolf

Replika pistoletu maszynowego SW-05


Replika produkcji firmy Snow Wolf została wykonana ze stali, metalu i tworzywa sztucznego. Korpus, lufa oraz przyrządy celownicze zostały wykonane z metalu, zaś kolba, chwyt przedni oraz chwyt pistoletowy - z imitującego drewno tworzywa sztucznego. Zaczepy pasa nośnego oraz obudowa magazynka wykonane zostały ze stali, co gwarantuje wysoką wytrzymałość tych najbardziej narażonych na obciążenia i uszkodzenia elementów

Replika została wyposażona w magazynek typu Hi-Cap mieszczący 440 kulek. Początkowa prędkość wylotowa rzędu 400 fps pozwala na swobodne użytkowanie repliki w terenie leśnym oraz do prowadzenia działań na średnim dystansie.

Wykonanie zewnętrzne jak i kultura pracy repliki nie pozostawiają nic do życzenia. Zastosowane imitacje drewna wygodnie leżą w dłoni, zaś czerniony metal sprawia estetyczne wrażenie. Nie jest to oczywiście replika dla każdego - posiada pewne wady użytkowe, tożsame jednak całkowicie z wadami oryginału: nachylona kolba bywa nieporęczna w użytkowaniu, co utrudnia nieraz zgranie przyrządów celowniczych, obsługa selektora ognia jest mało intuicyjna, zaś system zwalniania magazynka wymaga pewnej precyzji - podobnie, jak samo podpięcie magazynka. Są to jednak cechy charakterystyczne dla palnej wersji i faktycznie nie powinny być poczytywane jako wady, a jedynie jako cechy i rozwiązania charakterystyczne dla replik broni historycznej. Z całą pewnością replika ta okaże się nie lada gratką dla każdego miłośnika uzbrojenia amerykańskiego pierwszej połowy XX. wieku.

Zestaw nie zawiera akumulatora i ładowarki. 

Zestaw zawiera:

- replika

- magazynek

- pas nośny

Repliki AirSoft

  • SEO: 

    historyczne repliki airsoft

Polecamy

791-233-649