Wczytuję dane...
Model: 1152197297
Kod producenta: UMA-02-002502
Waga produktu: 1 kg
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: umarex

     Replika pistoletu H&K USP Compact

Replika odwzorowana jest niemal idealnie. Posiada oznaczenia wzorowane na palnym pierwowzorze. Posiada mechanizm spustowy typu DA. Do oddania strzału nie jest konieczne odciąganie zamka, dzięki czemu możemy przenosić załadowaną replikę ze zwolnionym kurkiem. Innym ciekawym rozwiązaniem zaczerpniętym z palnego pierwowzoru jest mechanizm zwalniania kurka, tzw. decocker. Pozwala on na bezpieczne zwolnienie napiętego kurka bez groźby oddania przypadkowego strzału. Dźwignia ta jest również bezpiecznikiem.


Replika zasilana jest z dwurzędowego, metalowego magazynka w którym znajduje się również zbiornik na green gas. Magazynek mieści 25 kulek BB kalibru 6 mm. Dźwignia zwalniania magazynka jest dość mała, jednak pozwala na wygodne zwolnienie magazynka zarówno prawą jak i lewą ręką. Dzięki swoim rozmiarom utrudnia jej przypadkowe naciśnięcie. Replika posiada również obustronną dźwignię zwalniania zamka.

Duży, posiadający antypoślizgową fakturę chwyt gwarantuje pewne i wygodne trzymanie repliki w dłoni. Dodając do tego dobrze widoczne przyrządy celownicze zyskujemy stabilną podczas strzelania oraz celną replikę.

Cena repliki nie zawiera opcjonalnych akcesoriów widocznych na niektórych zdjęciach. Skład zestawu znajduje się poniżej.

    W skład zestawu wchodzi:

     - replika
     - magazynek
     - narzędzia

Polecamy

791-233-649