Wczytuję dane...
Model: 1152218827
Kod producenta: UMA-02-021437
Waga produktu: 1 kg
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: umarex

Replika pistoletu Glock 42

Pierwsza na rynku, oficjalna i licencjonowana replika kultowego pistoletu austriackiej marki Glock! Pistolet, podobnie jak palny oryginał posiada szkielet wykonany z tworzywa polimerowego, natomiast zamek, lufa zewnętrzna oraz magazynek są metalowe. Na zamku naniesiono licencjonowane oznaczenia producenta. Replika została wykonana i odwzorowana z najwyższą dbałością o szczegóły, jej realizm z pewnością doceni każdy, kto miał okazję obcować z palnym pistoletem Glock.

Replika tak jak w oryginale posiada praktyczny bezpiecznik na języku spustowym, oraz dodatkową blokadę w postaci przełącznika pod lufą. 

Pistolet wyposażono w ergonomiczny, wygodny chwyt o antypoślizgowej fakturze. Dzięki swoim kompaktowym wymiarom Glock 42 idealnie sprawdzi się jako replika boczna/zapasowa.

Pistolet posiada oczywiście system blow-back, który poprzez odrzut zamka przy każdym strzale imituje wrażenie strzelania z prawdziwej broni. Podobnie jak w wersji palnej, po wystrzeleniu ostatniego pocisku zamek pistoletu blokuje się w tylnym położeniu. Po zdjęciu zamka uzyskujemy dostęp do pokrętła regulacji systemu Hop-Up.

Do repliki dołączono metalowy magazynek mieszczący 13 kulek oraz zbiornik na green gas.

W zestawie znajduje się:

- replika
- magazynek

Polecamy

791-233-649