Wczytuję dane...
Model: 1152224802
Kod producenta: WEE-02-027428
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: wee

Replika pistoletu RAVEN EU18 BDS

Replika pistoletu o napędzie gazowym produkcji firmy Raven. Replika została wykonana z metalu oraz wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Z tworzywa sztucznego wykonano wygodny chwyt pistoletowy z możliwością regulacji wielkości poprzez specjalne nakładki, szkielet repliki oraz drobne wewnętrzne i zewnętrzne elementy. Z metalu wykonano zaś zamek i magazynek mieszczący 24 kulki.

Zbiornik gazowy znajduje się w magazynku mieszczącym 24 kulki. Replika posiada system Blow Back, znacznie zwiększający realizm użytkowania repliki podczas oddawania strzałów poprzez każdorazowe cofnięcie zamka, tak samo jak wersji palnej. Po wystrzeleniu ostatniego pocisku pozostaje on w tylnym położeniu. W zestawie znajdują się części które pozwolą przystosować replikę do zasilania gazem CO2 (sprężyna powrotna, komora) oraz zestaw uszczelek. 

EU18 posiada możliwość strzelania ogniem pojedynczym jak i ciągłym. Znajdująca się po obu stronach zamka, w jego tylnej części dźwignia pozwala na wybranie trybu ognia - na górze pojedynczy, na dole ciągły. 

Model BDS wyposażony został w zintegrowany kolimator typu Micro umieszczony na zamontowanym na zamku repliki montażu. Kolimator reguluje się przy pomocy dwóch przycisków umieszczonych po bokach urządzenia. 

Pod lufą repliki umieszczono szynę montażową która umożliwia zastosowanie oświetlenia taktycznego czy laserowego wskaźnika celu. Kolejnymi ciekawymi elementami jest światłowodowa muszka czy gwint wewnętrzny 11mm CCW pozwalający na montaż tłumika. 

W skład zestawu wchodzi : 

- replika
- magazynek
- zestaw części

Polecamy

791-233-649