Wczytuję dane...
Model: 1152226236
Kod producenta: CYB-02-028838
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: cyb

Replika pistoletu Sig Sauer ProForce P320 M17 (Green Gas)

Licencjonowana replika pistoletu służbowego US Army Sig Sauer M17 o napędzie gazowym. Pistolet wykonano z metalu oraz tworzywa sztucznego. Podobnie jak w palnym oryginale szkielet wykonano z tworzywa polimerowego. Zamek został wykonany z metalu. Replika może być zasilana magazynkami zarówno na CO2 jak i magazynkami na green gas.

Mechanizm spustowy pracuje w systemie DAO (double action only) - co oznacza, że strzelanie jest możliwe z tzw. "samonapinaniem" - naciskając spust na całej długości najpierw napinany jest kurek, po czym jest zwolniony powodując strzał. Dźwignia blokady spustu została umieszczona po obu stronach pistoletu, dzięki czemu mogą z niego wygodnie korzystać osoby lewo i prawo ręczne.

Replika posiada realistyczny system blow-back, który powoduje ruch zamka podczas oddawania strzału. Po wystrzeleniu ostatniej kulki zamek blokuje się w pozycji tylnej. Dzięki szczelnemu układowi gazowemu, replika wystrzeliwuje kulki z prędkością ~320 FPS.

Z lewej strony umieszczono przycisk zwalniania magazynka, dźwignia blokady zamka oraz bezpiecznik są obustronne.

Pod lufą znajduje się szyna montażowa w standardzie RIS / Picatinny, dzięki której pistolet można wyposażyć w dodatkowe akcesoria jak wskaźnik laserowy czy latarkę. Na grzbiecie zamka znajduje się frez umożliwiający zamontowanie kolimatorów typu Docter (do montażu kolimatora niezbędna jest specjalna płytka).

Do pistoletu dołączono metalowy magazynek o pojemności 21 kulek.

W zestawie znajduje się:

- replika
- magazynek

Polecamy

791-233-649