Wczytuję dane...
Model: 1152203374
Kod producenta: UMA-02-006290
Waga produktu: 1.5 kg
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki od: 17.00 PLN
Producent: umarex

Replika pistoletu Elite Force 1911 TAC

Replika pistoletu wyprodukowana przez cenioną firmę Umarex, należąca do linii Elite Force, będącą - jak sama nazwa wskazuje - najwyższą półką

1911 TAC został wykonany praktycznie w całości z metalu. Metalowy jest tu szkielet, zamek, magazynek, lufa zewnętrzna, oraz drobne elementy obsługi. Z polimerowego tworzywa wykonano okładziny rękojeści - zostały poktyte antypoślizgową fakturą w celu poprawienia pewności chwytu. Całość jest bardzo dobrze spasowana, co w połączeniu z blisko kilogramem wagi (z magazynkiem) sprawia niezwykle solidne wrażenie. Pistolet jest ponadto świetnie wyważony. Na zamku zostały laserowo wygrawerowane oznaczenia producenta, kalibru, oraz logo Elite Force.

Pod lufą znajduje się uniwersalna szyna montażowa RIS 22mm, dzięki której mamy możliwość wyposażenia repliki w rozmaite akcesoria dodatkowe.

Replika zaopatrzona jest w dwustronny bezpiecznik skrzydełkowy, blokujący mechanizm zamka i uniemożliwiający oddanie przypadkowego strzału. Dostęp do bezpiecznika jest bardzo prosty zarówno dla osób lewo, jak i praworęcznych - dźwignia mechanizmu znajduje się w zasięgu kciuka. W modelu tym zastosowano również funkcjonalny tylny bezpiecznik dociskowy. Wymusza on prawidłowy chwyt w celu oddania strzału, podobnie jak w palnym oryginale.

Pistolet wyposażony jest mechaniczne przyrządy celownicze - naniesiono na nie białe kropki, co ułatwia celowanie. Aby uzyskać dostęp do pokrętła regulacji systemu hop-up, należy zdjąć zamek repliki. Operacja ta trwa kilka sekund i nie wymaga żadnych narzędzi - wystarczy ustawić zamek w odpowiedniej pozycji oraz wyciągnąć trzpień blokujący.

Replika posiada oczywiście system blow-back. System ten wprawia w ruch atrapę zamka, wprawiając ją w ruch przy każdym strzale - jeszcze bardziej zbliża to działanie repliki do palnego pierwowzoru. 

1911 TAC zasilany jest za pomocą standardowej 12g kapsuły CO2, instalowanej wewnątrz magazynka. Sam magazynek wykonany został z metalu, jego pojemnośćwynosi 14 kulek.

W zestawie znajduje się:

- replika
- magazynek
- klucze imbusowy
- instrukcja obsługi
- testowa paczka kulek 0,2


Polecamy

791-233-649