Wczytuję dane...
Model: 1152212084
Kod producenta: ASG-01-014524
Waga produktu: 1.5 kg
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki od: 17.00 PLN
Producent: asg

Replika rewolweru Dan Wesson 715 6"

Wierna kopia rewolweru Dan Wesson 715 w wersji 6 calowej. Broń posiada oznaczenia fabryczne oraz indywidualny numer seryjny zupełnie jak oryginał. Korpus repliki został wykonany z metalu dzięki czemu jego wagę udało się maksymalnie zbliżyć do realnej wersji. Chwyt rękojeści natomiast pokryty został antypoślizgową gumą by poprawić jego stabilność w dłoni.

Chęć jak najdoskonalszego odzwierciedlenia wersji palnej tego kultowego rewolweru przez producenta możemy również dostrzec w odwzorowaniu takich szczegółów jak regulowana szczerbinka, blokada spustu umieszczona pod kurkiem, logo producenta naniesione na lufę, magazynek bębenkowy z sześcioma łuskami, w których umieszczamy kulki czy system Double-Action pozwalający jednocześnie przeładować kolejny pocisk i oddać strzał za pojedynczym pociągnięciem spustu lub przez naciągnięcie kurka wprowadzić następną kulkę i skrócić skok spustu dla większej precyzji strzału. W celu usprawnienia przeładowania, w komplecie znajduje się specjalny podajnik-szybkoładowarka.

Rewolwer zasilany jest pojedynczą kapsułą CO2, umiejscawianą w chwycie, przez co początkowe strzały mogą sięgnąć nawet 500fps które stabilizują się wraz z kolejnymi pociągnięciami spustu. W celu zmaksymalizowania osiągów w replice zastosowano system hop-up wpływający na poprawienie stabilności lotu pocisku z możliwością płynnej regulacji. 

Zestaw zawiera:

- rewolwer
- klucz imbusowy
- szybkoładowarka do łusek
- 6 łusek

Polecamy

791-233-649