Wczytuję dane...
Model: 1152219258
Kod producenta: UMA-02-021868
Waga produktu: 5.25 kg
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: umarex

Replika karabinka HK416 A5 GBBR

Gazowa replika karabinu HK416 w wersji A5 wykonana została z metalu oraz tworzywa. Elementami wykonanymi z tworzywa są kolba oraz chwyt pistoletowy. Dzięki użyciu z procesie produkcji najwyższej jakości materiałów oraz umieszczeniu licencjonowanych oznaczeń Heckler & Koch GmbH replika z pewnością nie pozostaje w tyle za swoim palnym pierwowzorem. 

Regulowana kolba posiada możliwość dostosowania długości do preferencji każdego użytkownika. Specjalna antypoślizgowa faktura na stopce kolby gwarantuje pewne przyłożenie do ramienia strzelca nawet w najcięższych warunkach pogodowych. 

W replice zastosowano również składane przyrządy celownicze. Muszka została zintegrowana z frontem, dzięki czemu po złożeniu jej nie wystaje ponad linię 420mm grzbietowej szyny RIS. Przeziernik stanowi oddzielny element. Posiada regulację góra - dół oraz prawo - lewo. Dzięki montażowi typu QD możemy w razie potrzeby błyskawicznie możemy odzyskać 50mm miejsca na szynie montażowej. Trzy 240mm szyny RIS pozwalają na montaż szerokiej gamy dodatkowych akcesoriów. 

Replika posiada funkcjonalny Bolt Cach, oraz działający selektor dla leworęcznych

Replika zasilana jest Green-Gasem a zastosowanie systemu GBB (Gas Blow-Back) mocno imituje odrzut. Zbiornik na Green Gas znajduje się w magazynku o pojemności 30 kulek. 

Wysokiej jakości 290mm lufa wewnętrzna wraz z ~430 FPS generowanymi od razu po wyciągnięciu z pudełka gwarantuje satysfakcjonujące osiągi na średnim dystansie, a nawet pozwala na skuteczny ostrzał przeciwnika na dalekich dystansach.  

W skład zestawu wchodzi: 
- replika 
- magazynek gazowy 
 

Polecamy

791-233-649