Model: 1152221810
Kod producenta: PRI-20-024399
Waga produktu: 0.55 kg
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki od: 17.00 PLN
Producent: primal gear

Plecak Wingman dla dzieci

Primal Gear to nowa marka wyposażenia taktycznego oraz przeznaczonego do EDC. Sprawdź szeroką ofertę Primal Gear, wyposażenia, które świetnie sprawdzi się w działaniach taktycznych, w EDC, i zaskoczy Cię wysoką jakością wykonania i dbałością o detale. 
Dlaczego właśnie Primal Gear? 
Wyposażenie Primal Gear wykonane zostało z wysoko wytrzymałego i odpornego na ciężkie warunki nylonu 1000D. 
Zastosowanie wytrzymałych szwów oraz wysokiej jakości akcesoriów jak taśmy, rzepy czy klamry dodatkowo zwiększaja odporność i trwałość. 
Wyjątkowo szeroki wybór ładownic, doskonale zaprojektowanych i wykonanych akcesoriów taktycznych czy toreb EDC zadowoli nawet najbardziej wymagającego użytkownika. 
Atrakcyjna cena w połączeniu z wysoką jakością wykonania wyposażenia Primal Gear pozwolą sięgnąć po nie tak początkującym, jak i profesjonalnym użytkownikom.

Wykonany z wysokiej jakości Nylonu 1000D plecaczek taktyczny wyposażony w skrzydła. Na przedniej części plecaka umieszczono dwa rzędy palsów MOLLE, D-ring oraz panel rzepowy. Po bokach plecaka znajdują się kieszenie siatkowe. Główna komora plecaka posiada dodatkową kieszeń, w zestawie znajduje się system nośny z dwoma klamrami co pozwala przekształcić plecak w torbę. Główna komora zamykana jest przy pomocy zamka błyskawicznego. NA system nośny plecaka składają się dwie, regulowane szelki z mini pasem nośnym. 

Plecak występuję w rozmiarze S - 270mm/200mm i M - 280mm/240mm.

Wyposażenie Taktyczne

 • Kolor: 

  Tan

 • Opis b2b: 

  TAK

 • Producent: 

  Primal Gear

 • Wykonanie: 

  Nylon 1000D

 • Wyposażenie taktyczne: 

  Plecaki

 • WYSYŁKA INPOST: 

  TAK

Polecamy

791-233-649