Wczytuję dane...
Model: 1152211090
Kod producenta: MDB-09-013095
Waga produktu: 0.74 kg
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: madbull

Konwersja Strike Industries 13.5" Crux M-Lok Rail dla HK416

Konwersja wyprodukowana na licencji i przy pełnym wsparciu amerykańskiej firmy Strike Industries. Ich produkty słyną z oryginalnej konstrukcji i świetnej funkcjonalności. Idealny wybór dla użytkowników nie uznających kompromisów i poszukujących akcesoriów z najwyższej półki. Dla tych, którym przestały wystarczać tanie kopie. Przeznaczona do montażu w replikach karabinów szturmowych typu HK416 lub M4/M16. Należy do najlżejszych tego typu konstrukcji dostępnych na rynku.

Moduł RIS został wykonany z wysokiej jakości aluminium lotniczego T6-6061 za pomocą technologii CNC, a następnie anodowany na matowy, czarny kolor. Dzięki temu konstrukcja jest lekka, a przy tym niezwykle wytrzymała. Posiada wygrawerowane laserowo, licencjonowane oznaczenia producenta, znane z wersji do broni palnej.

Po zamontowaniu na replice, otrzymujemy powierzchnię montażową o nieograniczonych wręcz możliwościach. Całkowita długość modułu wynosi 34cm.

Długa szyna grzbietowa RIS 22mm i możliwość montażu szyn w standardzie M-LOK na 3, 6 i 9-tej pozwalają na wyposażenie repliki w całą gamę akcesoriów dodatkowych. Począwszy od celowników optycznych, przez chwyty i oświetlenie taktyczne, dwójnogi, aż po laserowe wskaźniki celu.

W zestawie otrzymujemy komplet potrzebnych części, łącznie ze śrubami, konwersja jest więc gotowa do montażu prosto po wyciągnięciu z pudełka.

Polecamy

791-233-649