Model: 1152198546
Kod producenta: WE-R017C
Realizacja zamówienia: godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: we

    Replika karabinu wyborowego AceVD GBB


Długo wyczekiwana, wysokiej jakości replika karabinu wyborowego wykonana przez firmę WE. Do produkcji repliki wykorzystano wzbogacone aluminium, tworzywo polimerowe oraz stal. Z aluminium wykonano lufę zewnętrzną wraz z podstawą muszki i reduktorem podrzutu, szczerbinkę oraz kilka drobnych elementów. Ze stali wykonano zaś główny korpus i klapę, magazynek oraz większość drobnych elementów (w tym przełącznik trybu ognia), jak również stopkę kolby i kosz spustowy. Sama kolba wykonana została, podobnie jak łoże przednie, z drewna. Dodatkowo zaopatrzona jest w wygodną, gumową poduszkę policzkową, tzw. bakę.

W przypadku wersji kolekcjonerskiej, głównym materiałem z jakiego wytworzona została replika jest stal. Tak korpus jak i klapa wykonane zostały właśnie ze stali, z najwyższą precyzją, jaką gwarantuje użycie technologii CNC. Gwarantuje to znaczny wzrost wytrzymałości repliki i bardziej nawet zbliża ją do palnego pierwowzoru.

Replika charakteryzuje się bardzo estetycznym wyglądem zewnętrznym. Staranność wykonania jednak w niczym nie ujmuje jej charakteru pierwowzoru - klasycznej, radzieckiej konstrukcji. Na korpusie repliki umieszczono montaż pod optykę, pozwalający przyłączyć np. replikę charakterystycznej dla tego modelu lunety typu PSO-1.

Replika zbudowana jest w systemie WE Open Bolt, co w połączeniu z dobrze odczuwalnym "kopnięciem" ruchomego zamka gwarantuje niezapomniane wrażenia podczas oddawania każdego kolejnego strzału. Oczywiście, zamek pozostaje w tylnym położeniu po oddaniu ostatniego strzału.

Prędkość wylotowa repliki w warunkach typowych oscyluje w okolicach ~400 FPS, ze standardową w przypadku replik zasilanych gazem dewiacją rzędu +/-10 FPS.

Magazynek mieści 21 kulek 6 mm.

Pomijając estetyczne wykonanie, dobry system blow-back i fakt odwzorowania jednego z najbardziej charakterystycznych karabinów wyborowych w historii, niezaprzeczalną zaletą tej repliki jest jej wysoka - jak na karabin wyborowy - szybkostrzelność, gwarantująca strzelcowi znaczną przewagę nad użytkownikami replik o napędzie sprężynowym. 

Replika ta z całą pewnością powinna stać się elementem kolekcji każdego zapalonego rusofila. 

Poniżej film prezentujący replikę przygotowany przez NLAIRSOFT.COM.

 

 

     W skład zestawu wchodzi:

     - replika
     - magazynek

 

 

Repliki gazowe

  • Hurt: 

    TAK

  • Newsletter: 

    Karabiny snajperskie

Polecamy

791-233-649