Model: 1152196545
Kod producenta: KOM-15-BLK
Realizacja zamówienia: godzin
Koszt wysyłki od: 17.00 PLN
Producent: gfc tactical

    Kominiarka termoaktywna COOLMAX

Termoaktywna kominiarka wykonana z materiału COOLMAX®. Zapewnia odpowiednią ciepłotę ciała zarówno podczas normalnego noszenia jak i podczas wzmożonego wysiłku fizycznego.

logo coolmax

Dzięki swoim wyjątkowym właściwościom włókna COOLMAX® doskonale odprowadza wilgoć, dzięki czemu unikniemy nieprzyjemnego przyklejania się kominiarki do skóry. Dodatkowo zyskujemy uczucie przyjemnego chłodu i świeżości, co zwiększa komfort noszenia kominiarki.


budowa

Specjalne wykończenie materiału wzbogacone o jony srebra (działanie bakteriobójcze) zapewnia naturalny poziom aktywności bakterii dzięki czemu unikamy nieprzyjemnego zapachu oraz różnego rodzaju alergii.

silver logo

Kominiarka termoaktywna dzięki rozciągliwości włókien COOLMAX® zachowuje swój kształt i wygląd oraz dobrze przylega do głowy co dodatkowo przyczynia się do odciągania wilgoci od skóry. Nawet po długim i intensywny użytkowaniu nie traci swojej elastyczności.

przekroj

Dodatkowym plusem tkaniny COOLMAX® jest bardzo krótki czas schnięcia przez co zmniejsza się prawdopodobieństwo wychłodzenia organizmu przez mokrą tkaninę.

material coolmax

Odzież militarna

 • Dostawy i nowości: 

  GFCTactical

 • Kolor: 

  Czarny

 • Odzież: 

  Nakrycia głowy

 • Produkty za punkty: 

  Produkty za punkty

 • SummerMadness: 

  Do_30

 • WYSYŁKA INPOST: 

  TAK

Polecamy

791-233-649